TESİS HAKKINDA


Beylikdüzü Halısaha Tesisleri, siz spor severlere 2005 yılı Kasım ayında hizmet vermeye başlamış olup, toplam 12.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur. Tesis bünyesindeki 30x50 m ebatlarına sahip 2 adet kapalı  halı saha,tribünleri ile birlikte yaklaşık 3500 metrekarelik bir alanı kapsamaktadır. Geriye kalan diğer alanlar siz misafirlerimizin rahatlığı ve ihtiyaçları düşünülerek; cafe&restaurant (yazlık ve kışlık bölümleri ile 450 metrekare) oto yıkama ünitesi, çocuk parkı, yeşil alanlar ve yaklaşık 100 araçlık otopark alanı  olarak düzenlenmiştir.Ayrıca cafe&restaurant bölümünde yaklaşık 200 kişi kapasiteye sahip bir alanda dev ekrandan Süper Lig, Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçlarını seyretme heyecanını da yaşayabilirsiniz.

 

Öğrencilerimizin  barkovizyon ile teorik derslerini  ve toplantılarımızı yaptığımız  200 kişilik  konferans salonumuz ile idari ofislerimizin de bulunduğu binamızda, ortalama 25 metrekarelik alana sahip 8 adet soyunma odamız ve her bir soyunma odasında 3 adet duş ile bir adet lavobo bulunmakta olup 24 saat sıcak su mevcuttur.

 

Beylikdüzü Halısaha Tesisleri, sizlerin güvenliği açısından 24 saat boyunca  alarm sistemine sahip 16 güvenlik kamerası ile izlenmektedir.Ayrıca idari ofislerimizde, özel ve değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz kişiye özel kasalarımız sizlerin hizmetindedir.

 

Bizimkent Galatasaray Futbol Okulu olarak; 21 Haziran 2010 tarihinden itibaren Beylikdüzü Halısaha Tesislerinde 06-15 yaş arası çocuklarımıza hizmet  vermekteyiz.