KADROMUZ

Eğitmen

ÇAĞRI ÇALIKOĞLU

EMRE TUNCER

BURAK BALTACI

MERTCAN ÖNDİL

MEHMET ÇUHADAR

1963 Kahramaraş doğumlu olan MEHMET ÇUHADAR, futbol hayatına 1979 senesinde Kurtuluş Spor' da başladı. Sonrasında, Ülkü Spor, Kütahya Yol Spor ve Kütahya Spor takımlarında uzun yıllar forma giydi. 1986 yılında Üniversite eğitimini tamamlayan ÇUHADAR, antrenörlük hayatına 2012 yılında Esenyurt Örnek İdman Yurdu Spor Kulübü'nde başladı ve sonrasında 2015-2016 sezonuna kadar da Yeşil Esenyurt Spor Kulübü'nde altyapı koordinatörü olarak devam etti. MEHMET ÇUHADAR, TFF C antrenörlük belgesine sahiptir.
ERSOY UÇTU

1982 doğumlu olan Ersoy Uçtu futbol hayatına Sefaköy Kartal Spor'da başlamış 2 yıl sonra seçmelerini kazanarak Galatasaray altyapısına geçmiştir. Aralıksız tüm altyapı kategorilerinde oynayarak 33 kez Genç Milli formayı giymiştir. 18 yaşında Galatasaray'da profesyonel imza atan Uçtu, sonrasında Bakırköy Spor,Yıldırım Bosna Spor ve Eskişehir Spor'da 3 yıl kiralık oynayıp akabinde Medipol Başakşehir Spor'a transfer olmuştur. Kariyerine ülkemizin birçok 2. ve 3. lig takımlarında oynayarak devam eden Uçtu son olarak 2017-2018 sezonunda Mardin Derik Spor forması ile profesyonel futbol hayatını noktalamıştır. Ağustos 2018 den itibaren Galatasaray Futbol Okulumuzda ve Beylikgücü Spor'da Kaleci Eğitmeni olarak görev yapan Ersoy Uçtu evli ve bir çocuk babasıdır.
ULAŞ AYNUR

1979 İstanbul doğumlu olan Ulaş Aynur futbol hayatına Güngören Belediye Spor altyapısında başlamıştır. İlk profesyonel imzasını Kasımpaşa Spor'da atmış sonrasında Küçükçekmece Spor, Alibeyköy, Beykoz Spor, Körfez Belediye, Bandırma SPor, Tarsus İdman Yurdu, Marmaris Belediye Spor, Karagümrük, İzmir Torbalı Spor, İnegöl Spor ve Silivri Spor gibi birçok profesyonel takımda forma giyen Ulaş Aynur TFF C antrenörlük belgesi sahibidir. 2017 yılından itibaren Galatasaray Futbol Okulumuzda Eğitmen olarak görev yapan Ulaş Aynur evli ve iki çocuk babasıdır.

İdari Kadro

Kaleci Eğitmeni

Koordinatör Eğitmen

Okul Sorumlusu

Kenan Güzelordu

0 (212) 873 1905

Ulaşım