BESLENME SEMİNERİ İLE EĞİTİME DEVAM

    27 EKİM 2018 tarihinde tüm sporcularımız ve velilerimiz için Özel  Medicell Beylikdüzü Tıp Merkezi ile birlikte bir ''SPORCU BESLENMESİ'' semineri organize ettik. İstedik ki, sporcularımız sağlıklı bir hayat için ve aynı zamanda spor yapan bir insanın nasıl beslenmesi, neleri tüketip neleri tüketmemesi, spor öncesi ve spor sonrası beslenmenin nasıl olması , sıvı alımlarının ne zaman ve ne kadar olması gerektiği ve bunun gibi beslenme konusunda daha bir çok önemli başlıklar hakkında uzmanından bilgiler edinerek, bu bilgileri kendi hayatlarında uygulamaya geçirsinler. Çünkü sağlıksız besin ve gıdaları tüketerek yada bilinçsiz beslenerek spor yapmanın, çocuklarımıza çok da faydası olmayacağı kesin. Bu sebeple değerli velilerimizi de seminerimize davet ederek, hep birlikte ''Sağlıklı ve Dengeli Beslenme'' konusunda bilgiler edinmeye çalıştık. Umarız seminerimiz herkes için faydalı olmuş ve amacına ulaşmıştır. 

   Bizimkent Galatasaray Futbol Okulu olarak, çocuklarımızın her anlamda gelişimi için, farklı konularda  bu tarz çalışmaları devam ettirmeyi düşünüyoruz. Bu sebeple, özellikle velilerimizin bu eğitim ve çalışmalarda her zaman yanımızda olmaları ve bizleri desteklemelerini diliyoruz. Çocuklarımıza ne kadar farklı konularda bir şeyler katabilirsek, biz de o kadar mutlu olacağız. Evet biz bir futbol kulübüyüz ama biliyoruz ki hayat sadece futboldan ibaret değil. Unutmayalım ki bugünün çocukları, bizim ''GELECEĞİMİZ''dir. Bu bilinçle seminerimize katılan tüm sporcu ve velilerimize çok teşekkür ederiz.

   Ayrıca seminerimizin düzenlenmesinde bize büyük katkı sağlayan ÖZEL MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ TIP MERKEZİ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın SERKAN SOYKAN, Kurumsal Satış Pazarlama Müdürü ARZU SERT, Uzman Diyetisyen MELEK DURGUT ve emeği geçen tüm Medicell Ailesine, bununla birlikte seminer salonunun kulübümüze tahsis edilmesi noktasında başta Beylikdüzü Belediye Başkanımız Sayın EKREM İMAMOĞLU olmak üzere Belediyemiz Spor İşleri Müdürü Sayın FİDAN GÜL ile birlikte Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde görev yapan ve bize yardımcı olan tüm arkadaşlara da sonsuz  teşekkürlerimizi sunarız.

 

                                                                                                         BİZİMKENT GALATASARAY FUTBOL OKULU